Spices

Skip to results list

Active filters:

53 items
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:

  • Ground Black Pepper 150g | AWAFEY

    Ground Black Pepper 150g | AWAFEY

    Ground Black Pepper 150g | AWAFEY

    €4,99
    Sale price  €4,99 Regular price 
    Unit price €33,27/kg
  • Black Peppercorns whole 150g | AWAFEY

    Black Peppercorns whole 150g | AWAFEY

    Black Peppercorns whole 150g | AWAFEY

    €4,99
    Sale price  €4,99 Regular price 
    Unit price €33,27/kg
  • Ground Cumin 150g | AWAFEY

    Ground Cumin 150g | AWAFEY

    Ground Cumin 150g | AWAFEY

    €4,99
    Sale price  €4,99 Regular price 
    Unit price €33,27/kg
  • Cumin Whole 150g | AWAFEY

    Cumin Whole 150g | AWAFEY

    Cumin Whole 150g | AWAFEY

    €4,99
    Sale price  €4,99 Regular price 
    Unit price €33,27/kg
  • Ground Sumac 150g | AWAFEY

    Ground Sumac 150g | AWAFEY

    Ground Sumac 150g | AWAFEY

    €4,99
    Sale price  €4,99 Regular price 
    Unit price €33,27/kg
  • Paprika Powder Mild 150g | AWAFEY

    Paprika Powder Mild 150g | AWAFEY

    Paprika Powder Mild 150g | AWAFEY

    €3,99
    Sale price  €3,99 Regular price 
    Unit price €26,60/kg
  • Paprika Sweet Flakes 150g | AWAFEY

    Paprika Sweet Flakes 150g | AWAFEY

    Paprika Sweet Flakes 150g | AWAFEY

    €3,99
    Sale price  €3,99 Regular price 
    Unit price €26,60/kg
  • Paprika Hot Powder 150g | AWAFEY

    Paprika Hot Powder 150g | AWAFEY

    Paprika Hot Powder 150g | AWAFEY

    €3,99
    Sale price  €3,99 Regular price 
    Unit price €26,60/kg
  • Hot Paprika Flakes 150g | AWAFEY

    Hot Paprika Flakes 150g | AWAFEY

    Hot Paprika Flakes 150g | AWAFEY

    €3,99
    Sale price  €3,99 Regular price 
    Unit price €26,60/kg
  • Paprika Isot Flakes 150g | AWAFEY

    Paprika Isot Flakes 150g | AWAFEY

    Paprika Isot Flakes 150g | AWAFEY

    €3,99
    Sale price  €3,99 Regular price 
    Unit price €26,60/kg
  • Citric Acid 200g | AWAFEY

    Citric Acid 200g | AWAFEY

    Citric Acid 200g | AWAFEY

    €2,49
    Sale price  €2,49 Regular price 
    Unit price €12,45/kg
  • Himalayan Salt Coarse 250g | AWAFEY

    Himalayan Salt Coarse 250g | AWAFEY

    Himalayan Salt Coarse 250g | AWAFEY

    €2,49
    Sale price  €2,49 Regular price 
    Unit price €9,96/kg
  • Black Cumin Seeds 175g | AWAFEY

    Black Cumin Seeds 175g | AWAFEY

    Black Cumin Seeds 175g | AWAFEY

    €3,49
    Sale price  €3,49 Regular price 
    Unit price €19,94/kg
  • Sesame Roasted Gold 175g | AWAFEY

    Sesame Roasted Gold 175g | AWAFEY

    Sesame Roasted Gold 175g | AWAFEY

    €3,49
    Sale price  €3,49 Regular price 
    Unit price €19,94/kg
  • White Sesame 175g | AWAFEY

    White Sesame 175g | AWAFEY

    White Sesame 175g | AWAFEY

    €3,49
    Sale price  €3,49 Regular price 
    Unit price €19,94/kg
  • Dark Roasted Sesame 175g | AWAFEY

    Dark Roasted Sesame 175g | AWAFEY

    Dark Roasted Sesame 175g | AWAFEY

    €3,49
    Sale price  €3,49 Regular price 
    Unit price €19,94/kg
  • Corn Starch 220g | AWAFEY

    Corn Starch 220g | AWAFEY

    Corn Starch 220g | AWAFEY

    €2,49
    Sale price  €2,49 Regular price 
    Unit price €11,32/kg
  • Shredded Coconut 175g | AWAFEY

    Shredded Coconut 175g | AWAFEY

    Shredded Coconut 175g | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €17,09/kg
  • Oregano rubbed 100g | AWAFEY

    Oregano rubbed 100g | AWAFEY

    Oregano rubbed 100g | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €29,90/kg
  • Rosemary cut 50g | AWAFEY

    Rosemary cut 50g | AWAFEY

    Rosemary cut 50g | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €59,80/kg
  • Mint rubbed 90g | AWAFEY

    Mint rubbed 90g | AWAFEY

    Mint rubbed 90g | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €33,22/kg
  • Baking Soda Powder 200g | AWAFEY

    Baking Soda Powder 200g | AWAFEY

    Baking Soda Powder 200g | AWAFEY

    €2,49
    Sale price  €2,49 Regular price 
    Unit price €12,45/kg
  • Turmeric Powder 100g | AWAFEY

    Turmeric Powder 100g | AWAFEY

    Turmeric Powder 100g | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €29,90/kg
  • Ground Caraway 100g | AWAFEY

    Ground Caraway 100g | AWAFEY

    Ground Caraway 100g | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €29,90/kg