Spices

Skip to results list

Active filters:

53 items
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:

  • Whole Caraway 100g | AWAFEY

    Whole Caraway 100g | AWAFEY

    Whole Caraway 100g | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €29,90/kg
  • Cardamom whole 30g | AWAFEY

    Cardamom whole 30g | AWAFEY

    Cardamom whole 30g | AWAFEY

    €3,99
    Sale price  €3,99 Regular price 
    Unit price €133,00/kg
  • Cardamom ground 30g | AWAFEY

    Cardamom ground 30g | AWAFEY

    Cardamom ground 30g | AWAFEY

    €3,99
    Sale price  €3,99 Regular price 
    Unit price €133,00/kg
  • Ground White Pepper 40g | AWAFEY

    Ground White Pepper 40g | AWAFEY

    Ground White Pepper 40g | AWAFEY

    €3,49
    Sale price  €3,49 Regular price 
    Unit price €87,25/kg
  • Whole Cloves 40g | AWAFEY

    Whole Cloves 40g | AWAFEY

    Whole Cloves 40g | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €74,75/kg
  • Ground Allspice 40g | AWAFEY

    Ground Allspice 40g | AWAFEY

    Ground Allspice 40g | AWAFEY

    €3,49
    Sale price  €3,49 Regular price 
    Unit price €87,25/kg
  • Ground ginger 90g | AWAFEY

    Ground ginger 90g | AWAFEY

    Ground ginger 90g | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €33,22/kg
  • Ginger whole dried 150g | AWAFEY

    Ginger whole dried 150g | AWAFEY

    Ginger whole dried 150g | AWAFEY

    €3,99
    Sale price  €3,99 Regular price 
    Unit price €26,60/kg
  • Garlic Powder 100g | AWAFEY

    Garlic Powder 100g | AWAFEY

    Garlic Powder 100g | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €29,90/kg
  • Granulated garlic 100g | AWAFEY

    Granulated garlic 100g | AWAFEY

    Granulated garlic 100g | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €29,90/kg
  • Onion Powder 100g | AWAFEY

    Onion Powder 100g | AWAFEY

    Onion Powder 100g | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €29,90/kg
  • Dried Onion 100g | AWAFEY

    Dried Onion 100g | AWAFEY

    Dried Onion 100g | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €29,90/kg
  • Safflower Blossoms 20g | AWAFEY

    Safflower Blossoms 20g | AWAFEY

    Safflower Blossoms 20g | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €149,50/kg
  • Ground cinnamon 80g | AWAFEY

    Ground cinnamon 80g | AWAFEY

    Ground cinnamon 80g | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €37,38/kg
  • Sumac Whole 500g | AWAFEY

    Sumac Whole 500g | AWAFEY

    Sumac Whole 500g | AWAFEY

    €9,99
    Sale price  €9,99 Regular price 
    Unit price €19,98/kg
  • Fennel whole 100g | AWAFEY

    Fennel whole 100g | AWAFEY

    Fennel whole 100g | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €29,90/kg
  • Coriander Whole 200g | AWAFEY

    Coriander Whole 200g | AWAFEY

    Coriander Whole 200g | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €14,95/kg
  • Anise ground 100g | AWAFEY

    Anise ground 100g | AWAFEY

    Anise ground 100g | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €29,90/kg
  • Whole Anise 100g | AWAFEY

    Whole Anise 100g | AWAFEY

    Whole Anise 100g | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €29,90/kg
  • Ground Mahlab 25g | AWAFEY

    Ground Mahlab 25g | AWAFEY

    Ground Mahlab 25g | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €119,60/kg
  • Dried Lemon 90g | AWAFEY

    Dried Lemon 90g | AWAFEY

    Dried Lemon 90g | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €33,22/kg
  • Ground Fennel 90g | AWAFEY

    Ground Fennel 90g | AWAFEY

    Ground Fennel 90g | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €33,22/kg
  • Coriander Ground 200g | AWAFEY

    Coriander Ground 200g | AWAFEY

    Coriander Ground 200g | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €14,95/kg
  • Cinnamon Sticks 70g | AWAFEY

    Cinnamon Sticks 70g | AWAFEY

    Cinnamon Sticks 70g | AWAFEY

    €3,49
    Sale price  €3,49 Regular price 
    Unit price €49,86/kg