Za'atar

Skip to results list

Active filters:

3 items
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:

  • Zaatar Thyme Aleppo Style 400g | AWAFEY

    Zaatar Thyme Aleppo Style 400g | AWAFEY

    Zaatar Thyme Aleppo Style 400g | AWAFEY

    €5,99
    Sale price  €5,99 Regular price 
    Unit price €14,98/kg
  • Zaatar Thyme Pomegranate Type 400g | AWAFEY

    Zaatar Thyme Pomegranate Type 400g | AWAFEY

    Zaatar Thyme Pomegranate Type 400g | AWAFEY

    €5,99
    Sale price  €5,99 Regular price 
    Unit price €14,98/kg
  • Zaatar Green Thyme 400g | AWAFEY

    Zaatar Green Thyme 400g | AWAFEY

    Zaatar Green Thyme 400g | AWAFEY

    €5,99
    Sale price  €5,99 Regular price 
    Unit price €14,98/kg