Spices

Skip to results list

Active filters:

53 items
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:

  • Fenugreek powder 100g | AWAFEY

    Fenugreek powder 100g | AWAFEY

    Fenugreek powder 100g | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €29,90/kg
  • Bay leaves 30g | AWAFEY

    Bay leaves 30g | AWAFEY

    Bay leaves 30g | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €99,67/kg
  • Fenugreek whole 100g | AWAFEY

    Fenugreek whole 100g | AWAFEY

    Fenugreek whole 100g | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €29,90/kg
  • Cinnamon Bark 70g | AWAFEY

    Cinnamon Bark 70g | AWAFEY

    Cinnamon Bark 70g | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €42,71/kg
  • Alpine Salt Fine 1kg | AWAFEY

    Alpine Salt Fine 1kg | AWAFEY

    Alpine Salt Fine 1kg | AWAFEY

    €2,99
    Sale price  €2,99 Regular price 
    Unit price €2,99/kg